OKULUMUZ 

5 YILDIZLI EĞİTMEN GELİŞTİRME MERKEZİ

( 5 Star Instructor Development Center )

IDC

ÜNVANINI KAZANMIŞTIR

 

" 5 Yıldızlı Dalış Merkezi "  ünvanı, dalgıçlara çok geniş bir eğitim çeşitliliği sunmak, malzeme tedarik etmek, deneyim kazandırmak, onları  sualtı hayatının korunması yönünde bilinçlendirmek gibi konularda mükemmellik seviyesine ulaşan dalış merkezlerine ödül olarak verilen bir ünvandır.

" 5 Yıldızlı Dalış Merkezi ", dalış sektöründeki genel standartlarda ve daha iyi  imkanlar sunmayı hedefleyen  profesyonel bir imaja sahiptir.

5 Yıldızlı Eğitmen Geliştirme Merkezi ünvanı ise sadece yukarıdaki koşulları sağlamakla kalmayarak aynı zamanda EĞİTMENLİK seviyesinde eğitim de verebilen merkezlere verilen bir ünvandır. 5 Yıldızlı Eğitmen Geliştirme Merkezleri üyelerine giriş seviyesi kurslardan başlayarak eğitmenlik seviyelerine kadar tüm kursları verebilirler. Kadrosunda bir KURS DİREKTÖRÜ olması, bu okulun Eğitmen Geliştirme Programları hazırlayarak profesyonellere imkanlar yaratmasının bir göstergesidir.

Padi 5 Yıldızlı Eğitmen Geliştirme Merkezleri EĞİTMEN YETİŞTİRME SORUMLULUĞUNU üstlenmişlerdir.

( www.padi.com )

Bu yazı Padi International 'ın Web Sayfasından alınmıştır.

AQUA CLUB DALGIÇ OKULU

ANKARA 'NIN İLK VE TEK 5 YILDIZLI PADI DALIŞ MERKEZİ OLMASININ YANISIRA ARTIK

ANKARA 'NIN İLK VE TEK 5 YILDIZLI EĞİTMEN GELİŞTİRME MERKEZİ ( 5 STAR IDC) DE OLMUŞTUR.

SİZLERLE DAHA DA GÜÇLÜYÜZ ...

Padi yöneticisi Simon Chance 'in 11 Ekim 2005 tarihli mesajı :

Dear Asutay,

Congratulations !

I have processed your information onto our database personally, and I can confirm that your member number s3580 now reflects your new status as a PADI Five Star Instructor Development Centre.

Congratulations once again Asutay, and my best regards to you and all at Aqua Club Dive Center . Please let me know if I can provide further information or assistance at any time, as always I will be happy to help in any way I can.

Yours aye,

Simon

Simon R. Chance,

Manager, PADI  International

Resort and Retailer Associations

& PADI Diving Society