TEŞEKKÜR !

1983 yılında başladığım sualtıcılık hayatımın en anlamlı dönüm noktaları temsil ettiğim kurumların zirvelerine ulaştığım anlar olduğunu söylemek isterim.

Değerli arkadaşlarım, Padi ( Professional Association of Diving Instructor ) bu yıl tüm Dünyadan kendi standartlarına göre en tecrübeli ve en başarılı olduğuna inandığı 32 adet eğitmeni seçerek son derece kapsamlı eğitim ve sınavların ardından DİREKTÖR olarak atamıştır. Bu konuyla ilgili olarak Türkiye 'de girdiğim 6, Malezya 'da girdiğim 10 olmak üzere toplam 16 sınavdan başarılı olarak Türkiye 'nin 4. Padi Direktörü sıfatıyla atanmış olmaktan dolayı oldukça gururluyum.

Oldukça zor ama zevkli ayların ve Malezya 'da geçirdiğim 20 günün ardından ülkeme son 10 yıldır bir Türk adayın ilk kez ulaşabildiği bu diploma ile döndüm. Destekleriniz ve varlığınız için hepinize teşekkür ederim.

Saygılarımla

Asutay AKBAYIR

Padi Course Director

EĞİTİMLERDEN BİR GÖRÜNTÜ - Kota Kinabalu Malezya

Mezuniyet gecesi, "Brothers in Blue" isimli çalışma grubu arkadaşlarımla... Türkiye, İngiltere, Amerika, Almanya, Rusya, Tayland ve Vietnamlı Direktör adayları... Padi Yöneticisi Suzanne PLEYDELL ie birlikteyiz...

Padi Başkan Yardımcısı Mr. Mark CANEY ve ben...

Padi Kurs Direktörlüğü Diplomamı aldıktan hemen sonra...

Padi Direktörlüğüne ilave olarak Divers Alert Network (DAN) Kurs Direktörlüğü diplomamı DAN Başkan yardımcısı Jeff MYERS 'den alırken...

Türkiye'ye döndüğümde havaalanında sürpriz karşılama...

Aqua Club eğitmenlerinin sürprizi...

Aqua Club 'da sürpriz parti...

 

 

Bu başarı hepimizindir.. Takım arkadaşlarıma ( Aqua Eğitmenlerine ) teşekkür ederim...